Polityka zwrotów

POLITYKA ZWROTÓW

Nasza polityka zwrotów i zwrotów trwa 30 dni. Jeśli od zakupu minęło 30 dni, nie możemy zaoferować pełnego zwrotu pieniędzy ani wymiany.

Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany i być w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

Dodatkowe elementy bezzwrotne to pliki do pobrania.
Aby dokonać zwrotu, potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu.
Prosimy nie odsyłać zakupu przed uzgodnieniem go z nami.

Po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy zwrócony przedmiot. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu.

Jeśli zwrot zostanie zatwierdzony to pieniądze automatycznie zostaną zwrócone na użytą przez Ciebie metodę płatności, w ciągu określonej liczby dni.

Spóźnione lub brakujące zwroty:
Jeśli jeszcze nie otrzymałeś zwrotu, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe lub PayPal.
Następnie skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej lub swoim bankiem. Oficjalne zaksięgowanie zwrotu może trochę potrwać.

Jeśli po wykonaniu tych czynności nadal nie otrzymałeś zwrotu, skontaktuj się z nami pod adresem asiamarkowska55@gmail.com

Wyprzedaż przedmiotów:
Zwrotowi podlegają tylko produkty o normalnej cenie. Przedmioty wyprzedaży nie podlegają zwrotowi.

DOSTAWA I ZWROTY
Aby zwrócić produkt, należy wysłać go na adres:
Joanna Markowska ul.Kordeckiego 2/9 40-061 Katowice.

Będziesz odpowiedzialny za opłacenie własnych kosztów wysyłki za zwrot przedmiotu. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli otrzymasz zwrot pieniędzy, koszt przesyłki zwrotnej zostanie odliczony od Twojego zwrotu.

W zależności od miejsca zamieszkania, czas potrzebny na dotarcie do Ciebie wymienianego produktu może się różnić.

Jeśli zwracasz droższe produkty, możesz rozważyć skorzystanie z usługi śledzenia przesyłki lub wykupienie ubezpieczenia wysyłki. Nie gwarantujemy, że otrzymamy zwrócony przedmiot.

POTRZEBUJĘ POMOCY?
Skontaktuj się z nami pod adresem asiamarkowska55@gmail.com, jeśli masz pytania dotyczące zwrotów.