Na przekór tarczycy

Cześć jestem Asia

Od kilkunastu lat leczę tarczycę – niedoczynność i Hashimoto.
Zanim poznałam Program Zdrowego Odżywiania byłam załamana. Moją chorobę ze smutkiem nazywałam DOŻYWOCIEM. Co rano tabletka i tak do końca życia… męcząc się z dolegliwościami i nadmiarem kilogramów.

Lekarz mówi: – Powinna pani schudnąć. – Ale nie mówi jak jeść, żeby to nastąpiło. Żadnych zaleceń i konkretnych wskazówek odnośnie odżywiania. Wynikiem tego szukamy gdzie popadnie, czytamy w necie przeróżne artykuły, stosujemy różne diety, które na dłuższą metę się nie sprawdzają i dopada nas paskudne jojo. Przerabiałam to na sobie, przez 13 lat, więc wiem z doświadczenia jak to wygląda.

Na szczęście w końcu znalazłam rozwiązanie na to jak:
🦋 pozbyć się otyłości i wstydu
🦋 czuć się atrakcyjnie i kobieco
🦋 poprawić kondycję skóry, włosów i paznokci
🦋 być najedzoną i spokojna
🦋 odzyskać energię i chęci do działania
🦋 łagodzić stres i radzić sobie z emocjami
Dzięki wprowadzeniu kilku zasad zdrowego odżywiania i rozruszaniu metabolizmu w naturalny sposób.

I Ty pokochaj siebie i wybierz najlepsze rozwiązanie. Pokażę Ci moje, a Ty sama zdecydujesz czy jest ono również dla Ciebie.
Będę Cię wspierać i poprowadzę za rękę dzieląc się doświadczeniem i wskazówkami. To będzie dla mnie radość towarzyszyć Ci w drodze do Twojego celu. Odkąd pomagam innym moje dożywocie stało się MISJĄ. 

Nie daj sobie wmówić, że czegoś nie da się zrobić! Ty też możesz odzyskać siebie pomimo i na przeków chorobie tarczycy.

Napisz do mnie

Rozmowa nic nie kosztuje Wypełnij formularz
Pomogę Ci!

Codziennie rozmawiam z Wami na temat Waszych problemów z tarczycą i większość z Was nie ma zaleceń lekarskich odnośnie odżywiania. 🤔
Jesteście pod opieka endokrynologa, robicie badania, żeby kontrolować poziom hormonów, robicie usg, żeby sprawdzić czy są guzki, ale prawie w każdym przypadku nie dostajecie rady ani konkretnej pomocy jak jeść, żeby schudnąć, nie przytyć bardziej, lub żeby właśnie przytyć zdrowo.
Lekarz mówi: – Powinna pani schudnąć. Ale nie mówi jak jeść, żeby to nastąpiło.

Wynikiem tego szukacie gdzie popadnie, czytacie w necie przeróżne artykuły, stosujecie różne diety, które na dłuższą metę się nie sprawdzają. Przerabiałam to na sobie, przez 13 lat, więc wiem z doświadczenia jak to wygląda i przykro mi, a nawet wkurza mnie to, że wiele kobiet, a także mężczyzn, boryka się z tym problemem.

Jeśli potrzebujecie konkretnego rozwiązania i wsparcia napiszcie do mnie lub tu w komentarzu. Odezwę się i pokażę Wam mój sposób, dzięki któremu pozbyłam się 29 kg w rok. Dzięki wprowadzeniu kilku zasad zdrowego odżywiania i rozruszaniu metabolizmu w naturalny sposób bez głodu.
Sami zdecydujecie czy jest to rozwiazanie również dla Was. 

W Programie Zdrowego Odżywiania jestem od listopada 2015 roku. Właśnie wtedy wprowadziłam zdrowe nawyki żywieniowe, które szybko zaczęły przynosić rezultaty. Efekty były widoczne już po pierwszych tygodniach. W pierwszych 4 miesiącach schudłam 13 kg. Zimą siedząc z chorującym synkiem w domu praktycznie bez ćwiczeń. To było coś niesamowitego i nowego dla mnie. Przed ciążą trzy lata regularnie trenowałam karate i mniej jadłam, a nie miałam takich efektów jak tutaj. W przeszłości próbowałam wielu sposobów i diet, za każdym razem bez skutecznie. Jeśli już trochę schudłam, to wracało z nawiązką. Byłam głodna, a przez to nerwowa i zła😤 Nie umiałam patrzeć na siebie w lustrze i bardzo się wstydziłam.😳

Na szczęście znalazłam rozwiązanie. Przy niedoczynności tarczycy i bez głodu schudłam 29 kg w rok. Sukcesywnie i bez katowania się ćwiczeniami. Poleciało również mnóstwo centymetrów. Odpowiednio nawodniona i odżywiona skóra stopniowo się regenerowała i wchłaniała, więc nie mam jej w nadmiarze. Ten proces wciąż jeszcze trwa.🙂

Odzyskałam dobre samopoczucie, uśmiech i pewność siebie.😊

wpisy na blogu

porady i moja historia

PRZEZ NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY8 lat starałam się o dziecko. Zaczęłam szukać…

Czytaj dalej

Każda historia ma swój początek. Zacznę więc dziś od początku.…

Czytaj dalej

“Człowiek tworzy swoje życie każdego dnia i wczorajsza słabość może…

Czytaj dalej

Gdy dowiedziałam się o tym, że mam chorą tarczycę i…

Czytaj dalej

Dziewczyny, czy stosowałyście lub stosujecie ANTYKONCEPCJĘ HORMONALNĄ PRZY CHOROBIE TARCZYCY…

Czytaj dalej

Przy zmaganiach z tarczycą przez 8 lat starałam się o…

Czytaj dalej

Badałyście kiedyś poziom prolaktyny?  Gdy kilkanaście lat temu szukałam przyczyn…

Czytaj dalej

Błędna decyzja o odstawieniu euthyoksu. Po kilku miesiącach zażywania leków…

Czytaj dalej

Dlaczego kobiety chcą się odchudzać? Kobiety chcą się odchudzić, gdyż…

Czytaj dalej

Jestem mamą jednego chłopca. Szymon urodził się 21.02.2012 magiczna data –…

Czytaj dalej